Kalbos: Lietuviškai

Apie Petvita

Petvita tai maisto šunims ir katėms prekės ženklas, įkurtas kaip metų mokslinių tyrimų rezultatas. Patys daliname kasdienį gyvenimą su gyvūnais, todėl mes siūlome Jums geriausią mitybos sprendimą.

Idealaus maisto paveikslas buvo kurtas metų

Nuo senų ieškojome savo mylimiems gyvūnams maistą, kuris atitiktų mūsų labai aukštus reikalavimus. Maistas, kurio sudėtis jungtų visus geriausiai naudojamus produktus gamintojų visame pasaulyje. Idealaus maisto paveikslas buvo kurtas metų. Testuojant įvairius produktus, ieškojome maistą su dideliu mėsos turiniu ir aiškiai apibrėžtu baltymų šaltiniu, holistinio maisto, kuris yra sukurtas remiantis tik natūraliais ingredientais. Mūsų augintiniai yra plėšrūnai, todėl svarbu, kad maistas gyvūnams būtų be grūdų. Patirties ir išsamių lūkesčių suma paskatino mus sukurti maisto produktų, kurie atitinka nustatytus lūkesčius visų keturkojų šeimininkų, taip buvo sukurta PETVITA.

Petvita turi tik natūralų skonį, todėl šunys ir katės instinktyviai trokšta ją.

Papildomai pakeitėme angliavandenius, vaisiais ir daržovėmis su mažu glikemijos indeksu. Aukšto GI produktai sukelia didelį insulino išsiskyrimą. Todėl maistas Petvita turi tik gerai atrinktus ingredientus, kad augintinis būtų tinkamai maitinamas, ir negrėstų jam nutukimas.

Idealaus maisto sudėtyje nėra dirbtinių ingredientų. Maistas Petvita yra puikiu baltymų šaltiniu, turi aukščiausios kokybės natūralius antioksidantus, omega-3, cinką, aminorūgštis ir gamtos prebiotikus.

Labai svarbu šunų ir kačių maitinime yra makroelementai pvz. kalcis ir fosforas. Petvita gamybos prioritetu yra mums išlaikyti tinkamą kalcio ir fosforo santykį.

Suteikiant savo augintiniui maistą Petvita, esi įsitikinęs, kad nebus tarp šių elementų pusiausvyros disbalanso, ko galutiniu rezultatu gali būtų kaulų kalkėjimas, trapumas, retėjimas ar per didelė kalcifikacija, kurie sustabdo organizmo augimą.

Maistas Petvita negali būti lyginamas su jokiu kitu maisto šunims ir katėms gamintoju. Mūsų įvairovė, mėsos turinys iki 60%, tikrai šviežia, regioninės sudedamosios dalys tiekiamos jų natūralioje formoje, puikiai atspindi mūsų keturkojų sveiką mitybą.

Išplėstinis technologinis procesas, leido sukūrti idealiai subalansuotą maistą, kuris pasiekė pirmąją vietą skonių bandymuose.

P
Pure meat - only local sourced
E
Energy - for every day
T
Top quality. Satisfaction guaranteed
V
Vitality. Life force
I
Immunity in each kibble
T
Totally natural. Only the finest ingredients
A
Artifical additives free - naturaly tasty

Idealiai subalansuotas, be grūdų maistas PETVITA tai geriausias sprendimas Tavo augintiniui

Maisto PETVITA privalumai

  • Produktas be glitimo
  • Virškinimo sistemos palaikymas
  • Padidintas atsparumas
  • Gyvūno kūno kvapas
  • Aukštas mėsos kiekis
  • Parama kaulams ir raumenims
  • Omega 3 ir 6
  • Blizgantis kailis

Išsirinkite tinkamą maistą savo augintiniui

Mes žinome, kaip svarbi yra tinkama mityba mūsų keturkojams draugams. Pasirinkite maistą Petvita, pagrįstą tik natūraliais aukščiausios kokybės ingredientais.

Sužinok daugiau